MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKADALET VE KALKINMA PARTİSİ´NDE SÜRPİZ GELİŞME

Adalet ve Kakınma Partisi Yenipazar İl Genel Meclis Üyesi adaylığında sürpriz isim Yücel Kaya oldu

Adalet ve Kakınma Partisi Yenipazar İl Genel Meclis Üyesi adaylığında sürpriz isim Yücel Kaya oldu. 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için aday belirleme süreleri tamamlandı. Adalet ve Kakınma Partisi Yenipazar İl Genel Meclis Üyesi adaylığı için son ana kadar açıklanma yapılmadığı için, aday patlaması yaşanan partide sonuç merakla bekleniyordu. Adaylar arasında halen İl Genel Meclis üyeliği yapan Necati Keser, eski İl Genel Meclis Üyeleri´nden Tuğrul Ünsal ve AKP Yenipazar eski İlçe Başkanı Ahmet Çağlayan gibi güçlü adaylar arasından sıyrılan Yücel Kaya oldu. İkinci sırada ise Kükürtlü Mehmet Yılmaz merkez tarafından uygun bulundu.

YÜCEL KAYA KİMDİR?

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi adayı olan Yücel Kaya 1974 Yenipazar doğumlu, İlk, orta ve Liseyi Yenipazar´da okudu. 1996 Yılında İskenderun´da Uzman Çavuş olarak göreve başladı. 2003 Yılında tayin olduğu Şırnak Cizre Hudut Taburu´nda görev yaparken 2007 yılında sağlık nedeniyle malulen emekli oldu.
Yücel Kaya, 2007 Yılından beri Yenipazar´da yaşamını sürdürmektedir. 2009-2014 Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 /resimler/2019-2/21/0959562386160.jpg