KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.CHP ÇALIŞMALARA ERKEN BAŞLADI

CHP Parti Okulu Eğitim çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu eğitim çalışmalarına erken başladı. CHP Genel Merkezi tarafından eğitime alınan Eğitmen  Efsun Gönül Şahin ve Turgay Yılmaz tarafından (kısa adı SÖRE olan,) ´Sandık Örgütlenmesi Eğitimi´ çalışması Yenipazar´da verildi. Belediye Hizmet Binası´ndaki CHP İlçe Başkanlığı´nda Parti İçi Eğitimi kapsamında Sandık Örgütlenmesi Eğitimi yapıldı.

Konuyla ilgili CHP Yenipazar İlçe Başkanı İsmail Kaya: "Yüksek bir katılımla parti binamızda parti içi eğitim semineri düzenledik. İlçemiz kadın kolları üyelerinin tamamının eğitime katılması yapılan çalışmaların başarılı geçmesine neden oldu.  Yer darlığından dolayı diğer üyelerimiz eğitime katılamadığı için ileriki günlerde katılamayanlara yeniden eğitim verilecektir. Eğitim için görevli gelen Parti Eğitmenleri Efsun Gönül Şahin ve İl Genel Meclis Üyesi Turgay Yılmaz, İl Yönetim Üyesi Gülten Arslan ve İl Kadın Kolları Başkan yardımcısı Tennur Tutgun´a çok teşekkür ederiz. " dedi.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu Parti Eğitmeni Efsun Gönül Şahin: "Yenipazar´da düzenlenen parti içi eğitime yüksek oranda ve heyecanla katılan kadınlarımıza ve bizi ağırlamak için çaba harcayan İlçe Başkanı İsmail Kaya´ya çok teşekkür ederiz." dedi.