MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKMICIRA KAPTIRAN YANIYOR

Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp köprünün altına takla attı, kazada 2 yaralı var.

Gölpazarı - Yenipazar Yolunda Kaza. Yenipazar Batıbelenören Köyü´nden Ramazan Karhan, Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp kaza yaptı.

Yenipazar´a bağlı Batibelenören Köyü Nüfusuna kayıtlı, araç sahibi ve sürücüsü Ramazan Karhan, birlikte yolculuk ettiği eşi Hafize Karhan ile Batıbelenören Köyü´ne gitmekteyken, Sürüm Deresi´nden yeni yapılan ancak henüz trafiğe yasal olarak açık olmayan, Gölpazarı - Yenipazar yolunun Sorguncukahiler Köyü yakınlarında mıcıra kaptırdığı için direksiyon hakimiyetini kaybedince, yol kenarındaki köprünün ayağına çarpıp yaklaşık 3 metrelik yükseklikteki köprünün ayağından yere çakıldı. Kazayı yolda çalışan işçiler görüp,  acilen 112´yi aramaları sonucu, yaralılar Gölpazarı ve Yenipazar´dan gelen Ambulanslar tarafından, Gölpazarı Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı.  

Kazada ayağının kırık olduğu öğrenilen sürücü Ramazan Karhan´ın önce Bilecik´e daha sonra da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Araçta bulunan diğer yolcu Hafize Karhan ise kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattığı için taburcu edildi.

/resimler/2019-5/21/2326245394926.jpg 

 /resimler/2019-5/21/2327367583969.jpg

 

 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61