BELKESELİ YAŞAR ÇALIŞKAN SİNOP'TA VEFAT ETTİ

ZEKİ GÜVEN GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDI

ZEKİ GÜVEN SONSUZLUĞA GÖÇTÜ

NİHAT GÜNDÜZ'Ü KAYBETTİK

HATİCE GÜRSEL TOPRAĞA VERİLDİ

HATİCE GÜRSEL VEFAT ETTİ

ŞADİYE ÖZCAN VEFAT ETTİ

KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİMICIRA KAPTIRAN YANIYOR

Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp köprünün altına takla attı, kazada 2 yaralı var.

Gölpazarı - Yenipazar Yolunda Kaza. Yenipazar Batıbelenören Köyü´nden Ramazan Karhan, Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp kaza yaptı.

Yenipazar´a bağlı Batibelenören Köyü Nüfusuna kayıtlı, araç sahibi ve sürücüsü Ramazan Karhan, birlikte yolculuk ettiği eşi Hafize Karhan ile Batıbelenören Köyü´ne gitmekteyken, Sürüm Deresi´nden yeni yapılan ancak henüz trafiğe yasal olarak açık olmayan, Gölpazarı - Yenipazar yolunun Sorguncukahiler Köyü yakınlarında mıcıra kaptırdığı için direksiyon hakimiyetini kaybedince, yol kenarındaki köprünün ayağına çarpıp yaklaşık 3 metrelik yükseklikteki köprünün ayağından yere çakıldı. Kazayı yolda çalışan işçiler görüp,  acilen 112´yi aramaları sonucu, yaralılar Gölpazarı ve Yenipazar´dan gelen Ambulanslar tarafından, Gölpazarı Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı.  

Kazada ayağının kırık olduğu öğrenilen sürücü Ramazan Karhan´ın önce Bilecik´e daha sonra da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Araçta bulunan diğer yolcu Hafize Karhan ise kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattığı için taburcu edildi.

/resimler/2019-5/21/2326245394926.jpg 

 /resimler/2019-5/21/2327367583969.jpg

 

 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61