KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.SÖĞÜT CHP'DE BİR GÖNÜLLÜ: ADNAN KAYALI

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı.

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı. CHP Söğüt İlçe Başkanlığı'na kaydını yaptırıp, yıllarca memurlara siyasetin yasaklanmış olmasının acısını çıkartmak için kolları sıvadı. Kayalı yapmış olduğu açıklamada: 

"Bu memlekette uzun yıllar Tapu Müdürü olarak dürüstçe çalıştım. İşim görülmedi diyen bir Allah'ın kulunu gösteremez kimse. Dürüstlük, şeffaflık, insan odaklı bir hizmet anlayışı ile Atatürk'ün kurduğu bu partide görev alıp, Söğüt İlçesi'nde partimi şaha kaldırmak istiyorum. Yıllarca baskılanmış siyaset yasağı zincirini kırmak ancak emekli olduktan sonra mümkün oldu. Bu yasağın acısını bundan böyle tek başıma bir gönüllü ordusu gibi çalışarak çıkarmaya hazırım. İlk günkü aşkla tüm Söğütlü kardeşlerimle Partimizi hak ettiği yere taşıyacağıma yürekten inanıyorum." dedi. 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61