BELKESELİ YAŞAR ÇALIŞKAN SİNOP'TA VEFAT ETTİ

ZEKİ GÜVEN GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDI

ZEKİ GÜVEN SONSUZLUĞA GÖÇTÜ

NİHAT GÜNDÜZ'Ü KAYBETTİK

HATİCE GÜRSEL TOPRAĞA VERİLDİ

HATİCE GÜRSEL VEFAT ETTİ

ŞADİYE ÖZCAN VEFAT ETTİ

KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİYENİPAZAR HIDIRELLEZ HAYIRINI YAPTI

Yenipazar Belediyesi Hıdırellez etkinliğini yaptı.

Yüzlerce yıllık geleneğimiz olan hıdırellez hayırı, bu yıl da 29 Haziran 2019 Cumartesi günü yapıldı.  Etlerin kesilip doğranması ve pişirilmesinden tutun pilavların dağıtımına kadar tam bir imece mantığıyla yapılan hıdırellezde emek harcayan herkese sonsuz teşekkür ederiz. 

Katılımın oldukça fazla olduğu gözlenilen hıdırellezde Belediye Başkanı İlhan Özden şöyle bir açıklama yaptı:   "Hıdırellez Hayırımız kazasız belasız gerçekleşti.
Davetimizi geri çevirmeyip, hayırımıza katılım sağlayan, Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayımız Sayın Hasan Yıldırım´ a, Pazaryeri Belediye Başkanı Sayın Zekiye Tekin´ e, Vezirhan Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Ocak´ a, Bilecik PTT Başmüdürümüz Sayın Serhat Bozkurt´ a, SMMB Başkanı Sayın Ertuğrul Açıkgöz´ e, İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Osman Yılmaz´ a, İl Genel Meclis Üyelerimiz Sayın Zeki Kayadelen´ e, Sayın Yücel Kaya´ ya, Sayın Osman Varolu´ na, İstanbul Bilecikliler Dernek Başkanı Sayın Oktay Tepe´ ye, Gölpazarı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Aydın Göksu´ ya, Yenipazar Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sayın Bilal Nalbant´ a, Yenipazar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın İsmail Yağar´ a, Türkiye Büro Sen Bilecik İl Temsilcisi Sayın Cüneyt Taşkesen´ e, Bilecik Birlik Gazetesi Sahibi Sayın Serdar Kara´ ya, merkez Camiinde mevlit okuyan Müftümüz Sayın Şaban Durmuş ve beraberindeki bütün imamlarımıza, güvenliği sağlayan Sayın Emniyet Güçlerimize, ismini yazamadığımız kıymetli misafirlerimize ve Hıdrellez Hayırına maddi manevi katkı sağlayan çok değerli Yenipazar Halkına şükranlarımızı sunarız. Hıdrellez Hayırımızda Çadır, masa ve sandalye desteklerinden dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Büyükakın´ a teşekkür ederiz.
Hayırımızın en az hata ile gerçekleşmesi için gece gündüz büyük bir fedakârlık ile çalışan tüm belediye meclis üyelerimize, mahalle muhtarlarımıza ve bütün personelimize ayrıca teşekkür ederiz." dedi.

 Fotoğraflar için Özlem Özmen´e teşekkür ederiz.

 

/resimler/2019-6/30/0051135372850.jpg

 

 

Editör: Ergün Özmen

WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61