NİHAT GÜNDÜZ'Ü KAYBETTİK

HATİCE GÜRSEL TOPRAĞA VERİLDİ

HATİCE GÜRSEL VEFAT ETTİ

ŞADİYE ÖZCAN VEFAT ETTİ

KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.YENİPAZAR´IN GELECEĞİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJE İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yenipazar´ın geleceği açısından çok büyük bir adım olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi´ nin kurulacağı yer incelendi.

Yenipazar ilçesinin geleceği açısından çok büyük bir adım olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi´ nin kurulacağı yer, Vali Yardımcısı Akın Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından incelendi.

/resimler/2018-11/3/1511335461345.jpg

Vali Yardımcısı Akın Yılmaz´ ın başkanlığında gerçekleşen incelemeye; İlçe Kaymakamı Yavuz Kartal, Belediye Başkanıİlhan Özden, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hediye İman, İl Tarım Müdürü Necmettin Yoldaş ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

/resimler/2018-11/3/1511533279334.jpg

Arazi incelemesinin ardından Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda,birim müdürlerinin olumlu görüş bildirmesiyle yapılacak çalışmalar görüşüldü.

/resimler/2018-11/3/1512152962269.jpg


Toplantı sonrası açıklama yapan Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden; "İlçemizin iktisaden kalkınmasında büyük katkı sağlayacak ve halkımızın gelir seviyesini artırarak yaşam kalitesini yükseltecek olan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) kurulması için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz Tahir Büyükakın başta olmak üzere tüm ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ve şükranlarımızı sunarız" dedi.

Bilecik Yarın Gazetesi

Haber Kaynak : Yarın Gazetesi