MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKZAFER ATILGAN TEŞEKKÜR ETTİ

Zafer Atılgan, seçim ve dedesinin vefatı nedeniyle taziyelerini belirten Yenipazar halkına teşekkür etti.

Yerel seçimlerde MHP adayı İlhan Özden´in 217 oy gerisinde seçimi tamamlayan Ak Parti Yenipazar Belediye Başkan adayı Zafer Atılgan, yaptığı açıklama ile seçim için ve aynı akşam dedesinin vefatı sebebiyle taziyelerini belirten Yenipazar halkına teşekkür etti. Zafer Atılgan´ın mesajları :

 

Zafer Atılgan, Bir Sevdadır Yenipazar 


Değerli Yenipazar´lı hemşehrilerim, sevgili dostlarım; 31 Mart yerel seçimleri sonuçlandı. İlçemiz ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Bu yola çıktığım ilk günden itibaren hep hayırlısını istedim. Hakkımızda hayırlısı buymuş. Bana inanan, güvenen, hayır duasını eksik etmeyen, benim ve ailemle birlikte günlerdir gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum. Hakkinizi helal edin. Yenipazarımızın yeni Belediye Başkanı Ilhan Özden,e yenilenen Belediye Meclis üyelerimize İl genel meclis üyelerimize ve mahalle muhtarlarımızı tekrar tebrik ediyorum. Rabbim hakkıyla görev yapmalarını nasip etsin. Biz Yenipazar´ı sevmeye devam edeceğiz. Yenipazar için söylenecek bir sözümüz varsa söylemeye, üzerimize düşen yapılacak bir iş varsa yapmaya devam edeceğiz. Çünkü Yenipazar hepimizin... Allah´a emanet olun..

 

Dedem Mustafa Atılgan´ın Vefatı Nedeniyle Bizleri Yalnız Bırakmayan, Cenazemize İştirak Ederek Acımızı Paylaşan, Telefonla Arayan, Mesaj Gönderen, Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook Üzerinden Taziyelerini İleten, Evimize Kadar Gelerek Acımıza Ortak Olan Tüm Dostlarımıza Göstermiş Oldukları Yakın İlgiden Dolayı Şahsım Ve Ailemiz Adına Sonsuz Teşekkür Eder, Saygılar Sunarım dedi. 

Zafer Atılgan